Kategorie

Zadzwon do nas

GG: 40234650

rabat 3%
zaufane opinie standard allegro dla wrig
akceptujemy płatnosci payu
bezpieczne zakupy ssl

O firmie

Sklep internetowy WRIG istnieje od 2006 roku pod domeną wrig.pl. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej przez internet, co pozwalam nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
W ciągu ostaniach kilku lat wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży produktów renomowanych niemieckich (Sennheiser, Beurer, Sanitas) oraz amerykańskich (AKG, Oregon) marek. Dzięki zaawansowanym narzędziom logistycznym mają Państwo gwarancję, że oferta prezentowana na naszej stronie jest najkorzystniejsza nie tylko w Polsce, ale również W Europie.


Siedziba naszej firmy mieści się pod poniższym adresem:

FHU WRIG Beata Czachara

Przeczyca 26/4
39-230 Brzostek
NIP: 8721872094
REGON: 120326740


Nr konta: mBank 45 1140 2004 0000 3902 4390 3187


Atrakcyjne ceny w naszym sklepie wynikają z optymalnego zarządzania kosztami prowadzenia serwisu, bez ponoszenia zbędnych kosztów związanych z obsługą sklepów stacjonarnych oraz niewykorzystanej przestrzeni magazynowej. Dzięki temu 99% towarów oferowanych w naszym sklepie dostępna jest od ręki.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dystrybutorami sprzętu RTV/AGD jesteśmy w stanie dostarczyć każdy z dostępnych produktów na rynku.
Oferujemy produkty renomowanych producentów słuchawek: Sennheiser, AKG, Koss, Shure, Philips oraz sprzętu RTV: Braun, Philips, Krups, Belkin, Beurer, Oregon, Sanitas i wiele innych.

Prowadzimy również sprzedaż poprzez serwis aukcyjny Allegro pod nazwą wrig .

O naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie niech świadczą następujące dane:


1.  "Zaufane Opinie" w serwisie Ceneo

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów na Ceneo. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen.
zaufane opinie


2. Certyfikat "Super Sprzedawca" w serwisie Allegro

W uznaniu wysokich wyników sprzedaży, profesjonalnego podejścia do zawieranych transakcji oraz bardzo dobrej jakości obsługi klienta Allegro przyznało naszej firmie certyfikat Super Sprzedawca. Celem programu Super Sprzedawca jest nagrodzenie aktywności tych Użytkowników, u których wysoka sprzedaż idzie w parze z bardzo dobrą jakością obsługi Klientów.

Super Sprzedawca to osoba, która spełnia szereg określonych przez Allegro warunków - ma wiele komentarzy, z czego co najmniej 98% pozytywnych, sprzedaje dużą liczbę przedmiotów i utrzymuje znaczące obroty, a przy tym dba o wysoki standard obsługi Kupujących.
allegro